Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Głowica termostatyczna do grzejników

Systemy smart home to głównie polepszenie wydajności instalacji domowych, a także zwiększenie komfortu użytkowników codziennej obsługi wielu systemów domowych. Jednym z najbardziej uciążliwych oraz generujących największe straty energii, systemów w domu jest instalacja grzewcza. Dobrze dobrany element smart home do posiadanej instalacji grzewczej może w znacznej mierze ograniczyć koszty ponoszone na funkcjonowanie ogrzewania w sezonie jesienno-zimowym.

Głowica termostatyczna do grzejników

Głowica termostatyczna do grzejników umożliwia optymalizację i dostosowanie temperatury w pomieszczeniach do potrzeb mieszkańców oraz warunków pogodowych na zewnątrz. Wszystko jest przeprowadzane zdalnie, nie ma więc potrzeby ciągłego odwiedzania kotłowni czy nawet podchodzenia do panelu sterującego. Jedyną czynnością może okazać się wzięcie do ręki smartfona czy tabletu. Aplikacja dedykowana elementem systemu smart home pozwala szybko i bezinwazyjnie zmienić temperaturę czy nawet wyłączyć ogrzewanie. Regulacja temperatury może odbywać się zarówno z fotela w domu, jak i z dowolnego miejsca na zewnątrz. Odległości od danego systemu, zamontowanego w naszym domu nie mają żadnego znaczenia. Istotny jest jedynie dostęp do Internetu i sieci wi fi.

głowica termostatyczna do grzejników

Głowica termostatyczna do grzejników jest sterowana zdalnie i pozwala na ogrzewanie mieszkania czy domu nawet w takich momentach gdy nie ma nas w domu przez dłuższy czas, np. jesteśmy na feriach, a prognozy przewidują znaczne obniżenie temperatury. Głowicę termostatyczną do grzejników bez problemów możemy uruchomić również siedząc w samochodzie w drodze z pracy. Któż bowiem z nas nie chciałby wracać po ciężkim dniu do ogrzanych pomieszczeń.

Głowica termostatyczna do grzejników jest sterowana poprzez intuicyjną i bardzo prostą w obsłudze aplikację firmy Vastra, dedykowaną dokładnie do jej produktów. Aplikację można pobrać w wersji na Androida jak również IOS.