Oszczędzanie prądu w domu – urządzenia Vastra

Firma Vastra cały swój profil działalności podporządkowuje ochronie środowiska oraz szeroko pojmowanemu ograniczeniu zużywanej energii elektrycznej. Sztandarowymi produktami firmy Vastra są gniazdka elektryczne pojedyncze oraz listwowe oraz głowice termostatyczne bluetooth, pozwalające na inteligentne zarządzanie ogrzewaniem w mieszkaniu i domu.

oszczędzanie energii elektrycznej w domu
oszczędzanie energii elektrycznej w domu

Urządzenia do oszczędzania energii elektrycznej marki Vastra

Stworzenie w domu systemu smart home to spory wydatek, dlatego też sporo osób waha się i zastanawia nad poniesieniem takich kosztów, często rezygnując z tego pomysłu, właśnie przez wysoką cenę. Tymczasem decydując się na system inteligentnych gniazdek elektrycznych firmy Vastara uzyskujemy całe spectrum korzyści, pozwalających na nawet 30% oszczędności w pobieranym prądzie. Przekłada się to bezpośrednio na koszty ponoszone przez użytkowników i w niedługim czasie umożliwia pełny zwrot inwestycji.

Jakie jeszcze udogodnienie oferują gniazdka elektryczne Vastra? Przede wszystkim użytkownik ma dostęp do pełnego monitoringu zużywanej energii zarówno na bieżąco, jak i w tył. Mając wszystkie gniazdka wyposażone w systemy smart, otrzymujemy dostęp do zapisów zużycia niemal z każdego miejsca na ziemi, posługując się jedynie aplikacją oraz mając dostęp do sieci wi-fi.

Oszczędzanie prądu w domu

Dodatkowe zalety gniazdek firmy Vastra to możliwość stworzenia harmonogramu zużycia prądu. Dowolne urządzenie podłączone do gniazdek vastra można zaprogramować, tak, aby działało tylko w określonych godzinach czy okresach w ciągu dnia czy całego tygodnia. Jednocześnie użytkownik otrzymuje pełny dos™ep do tworzonych przez aplikację statystyk poboru prądu wraz z kontrolą kosztów. Aplikacja powiadamia także automatycznie o przekroczeniu określonych wcześniej przez użytkownika poziomów zużycia. Sama obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna, a co za tym idzie prosta do opanowania, także dla osób mających niewielki kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Coraz więcej osób dbających, nie tylko o stan swojego portfela sięga po gniazdka i rozwiązania firmy Vastra, ale także tych, który przekonali się iż ochrona środowiska i oszczędzanie pobieranej energii są istotne z punktu widzenia globalnej dbałości o dobro środowiska.