Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Listwa do pomiaru prądu Wi-Fi

Systemy smart home to jedne z ciekawszych rozwiązań współczesnych technologii, które mają za zadanie ułatwiać codzienne życie i funkcjonowanie. Wykorzystując systemy smart home, można nie tylko poprawić komfort i wygodę alei znacznie zaoszczędzić. Systemy te jeszcze do niedawna dla wielu osób stanowiły pieśń jutra, fantastyczną technologię której wykorzystanie w praktyce będzie czymś tak odległym, że aż niedostępnym.

Okazuje się, że jednak nic bardziej mylnego. Systemy smart home są już obecne w rzeczywistości na dobre i rozgaszczają się w wielu domach. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że mimo sporych nakładów na zbudowanie systemu smart home, można dzięki nim znacznie zaoszczędzić, zarówno czas jak i pieniądze.

Listwa do pomiaru prądu Wi-Fi

W jaki sposób systemy smart home pozwalają na oszczędności? Najlepiej udowodnić to na przykładzie, Weźmy listwę do pomiaru prądu wi fi firmy Vastra, która pozwala na bieżący monitoring zużycia energii elektrycznej, przez urządzenia do niej podłączone. Jednocześnie użytkownik otrzymuje dostęp do statystyk zużywanego prądu wraz z rozpisaniem, jak przekładało się to na ponoszone koszty.

Listwa do pomiaru prądu wi-fi oferuje swojemu użytkownikowi także możliwość programowania. Harmonogram działania można ustalać osobno dla każdego z trzech dostępnych na listwie gniazdek. Tryby działania mogą funkcjonować w ramach dniowych lub tygodniowych, jest także opcja skorzystania z trybu nocnego.

listwa do pomiaru prądu wifiListwa do pomiaru prądu stanowi bardzo bezpieczny element systemu smart home, ma kilkustopniowe zabezpieczenia, zarówno prze ogniem, jak i przed przeciążeniem. Istnieje możliwość jej zdalnego, jak i bezpośredniego- manualnego odłączenia od zasilania. Całość poleceń jakie możemy przekazywać do listwy jest obsługiwana przez bardzo prostą i intuicyjną w użyciu aplikację dedykowaną produktom firmy Vastra.

Niezwykle ważne jest jednak i warte podkreślenia, że to ile w rzeczywistości zaoszczędzimy dzięki urządzeniom smart home, jest w głównej mierze zależne od nas samych. To tylko nasza systematyczność i określone podejście będzie w stanie zapewnić nam oszczędności.